Posilujeme tým péče o zákazníka o mechaniky a elektroniky

Koenig & Bauer je nejstarším výrobcem tiskových strojů na světě s nejširším portfoliem produktů v oboru. Více než 200 let podporujeme tiskaře inovativními technologiemi, precizními postupy a pestrou paletou služeb. Našich 5700 vysoce kvalifikovaných spolupracovníků po celém světě vytváří roční obrat více než 1,2 miliardy Euro. Budujte spolu s námi budoucnost tisku a průmyslu 4.0.

Pro Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o. v České republice a na Slovensku hledáme pro oddělení péče o zákazníky servisní techniky oboru mechanik a elektronik. Budete se převážně věnovat montáži, opravám a údržbě ofsetových a flexotiskových strojů u našich zákazníků v CEE regionu.

Co bude Vaším úkolem:

  • Diagnostika závad a jejich odstranění
  • Údržba a opravy
  • Instalace a zprovoznění nových i zánovních strojů
  • Upgrade a dovybavení
  • Stěhování strojů
  • Inspekce strojů

Co od Vás požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru mechanik nebo elektronik
  • Zkušenosti v oblasti oprav, údržby a instalace ofsetových tiskových strojů nebo obdobné zkušenosti v oblasti strojního inženýrství
  • Samostatnou písemnou i ústní komunikaci v anglickém nebo německém jazyce
  • Týmovou práci, časovou flexibilitu a nadprůměrnou výkonnost
  • Ochotu k delším pobytům mimo domov a občasné práci v zahraničí

Co Vám za to nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v silné a moderní polygrafické společnosti
  • Pestrou pracovní náplň
  • Cílené a důkladné zaškolení
  • Podporu v dalším vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás nabídka práce v naší společnosti zaujala, těšíme se na Váš životopis. Veškeré podklady zašlete prosím našemu smluvnímu recruiterovi, společnosti Livio consulting na mrazova(at)livio.cz.

Objednat tištěné brožury
    Objednat